به دنیای فن آوری دوزینگ پمپ FWT خوش آمدید

 شرکت FWT

FWT (فناوری سیال و آب) یک شرکت حرفه ای با بیش از بیست سال تجربه در سیستم های دوز و سیستم های اندازه گیری مایعات است. تمامی اعضای کارکنان در این زمینه ها فعالیت داشته اند و تمامی پست های کلیدی از جمله خدمات فنی و مشتریان، تحقیق و توسعه، تجارت و فعالیت های تولیدی را پوشش می دهند.

FWT یک شرکت کوچک است که از بهترین سنت صنعتی ایتالیا پیروی می کند، یعنی صنعت کالاهای صنایع دستی: ما از مراقبت و توجه یکسان برای هر محصولی که از کارخانه ما خارج می شود استفاده می کنیم و این تضمین می کند که ما تمام تلاش خود را برای یافتن راه حلی برای هر مشکلی که مشتری خود داریم انجام خواهیم داد. ممکن است مواجه شود. نیازی به گفتن نیست که شرکت ما دائما در حال رشد است، اما ما می خواهیم میراث تولید صنعتگر خود را حفظ کنیم.

fwt دوزینگ پمپ های 
fwt دوزینگ پمپ های 
fwt دوزینگ پمپ های 

ماموریت شرکت FWT

شاید شرکت‌های دیگر قصد تسخیر جهان را داشته باشند، اما FWT یک ماموریت زمینی‌تر دارد که این است که بهترین کیفیت، بهترین خدمات، بهترین پشتیبانی و بهترین قیمت‌ها را به مشتریان خود ارائه دهد. ما آگاه هستیم که اینها عوامل کلیدی موفقیت در زمینه بازار ما هستند، در نتیجه ما شرکت را برای انجام این ماموریت تجهیز کردیم تا تمام نکات اخیر را برآورده کنیم، قطعاً ترکیب خوبی از کیفیت، قیمت و خدمات ارائه می دهیم – به همین دلایل ما شعار است

برای FWT… هر قطره مهم است!

FWT طیف گسترده ای از لوازم جانبی و سنسورها را برای تضمین خدمات کامل ارائه می دهد. همه محصولات با برگه اطلاعات تک محصول و کاتالوگ محدوده محصول همراه هستند.

fwt دوزینگ پمپ های 

جستجوی مشتریان و توزیع کنندگان

دفتر فروش بین المللی FWT به دنبال گسترش دامنه توزیع خود برای ارائه حداکثر پشتیبانی فنی و تجاری به مشتریان و فروشندگان جدید و فعلی است.
ما طیف گسترده ای از محصولات، کیفیت عالی با قیمت های عالی را ارائه می دهیم که سودآوری خوبی را برای هرکسی که این کار را انجام دهد تضمین می کند. نیاز اصلی ما این است که توزیع کنندگان ما باید استانداردهای یکسانی را در مورد کیفیت، خدمات، قیمت ها رعایت کنند و نیازی به گفتن نیست که فروش بزرگ را دنبال کنند!
اگر علاقه مند به دریافت کاتالوگ و لیست قیمت کامل ما هستید، لطفا با این شرکت  تماس بگیرید.